Form i sposobów pomagania jest wiele. Poprzez akcję charytatywną "Daj Włos!" sukcesywnie działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Z dumą informujemy, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak’n’Roll – „Wygraj życie!” realizowanej przy naszej współpracy. Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały: Anna Pacholska, Justyna Kaźmierczak, Justyna Tomaszewska, Zuzanna Gołdyn oraz Zosia Golczyńska. Dziękujemy!

Z wielką dumą i radością informujemy, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak’n’Roll – „Wygraj życie!”. Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały: Daria Przybył, Aleksandra Zawada oraz pani Emilia Zofia Paś.

Miło nam poinformować, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll – „Wygraj życie!”. Już 40 osób  poddało się  osobliwej metamorfozie w pracowni fryzjerskiej ZST. Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały tym razem: Dominika Antkiewicz, Klaudia Janecka oraz Anna Ocińska. Cieszymy się, że realizując program możemy pomóc kobietom poddanym chemioterapii.

Miło nam poinformować, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll - Wygraj życie!”. Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały: Nikola Ciesielska, Gabriela Kwiatkowska oraz Martyna Milczarek. Cieszymy się, że poprzez program realizowany w naszej pracowni fryzjerskiej możemy pomóc kobietom poddanym chemioterapii.

Kolejne uczennice z Zespołu Szkół Technicznych w Turku przyłączyły się do akcji charytatywnej Fundacji Rak’n’ Roll -Wygraj Życie, która wspiera osoby chore onkologicznie. Adeptki fryzjerstwa, uczące się w naszej szkole, pod czujnym okiem nauczycielki przedmiotów fryzjerskich - pani Mileny Przybylskiej, poddały się strzyżeniu włosów, które będą wykorzystane do produkcji peruk dla osób w trakcie terapii nowotworowej. Tym razem swoją dobrą energią podzieliły się: Antonina Mendak, Agnieszka Olas, Oliwia Ostrowska, Zuzanna Ostrowska, Sandra Trocha oraz Roksana Michalak. Dziewczęta z radością wzięły udział w projekcie "Daj Włos!”, aby w ten sposób wspomóc kobiety chore na raka.