Miło nam poinformować, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll – „Wygraj życie!”. Już 40 osób  poddało się  osobliwej metamorfozie w pracowni fryzjerskiej ZST. Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały tym razem: Dominika Antkiewicz, Klaudia Janecka oraz Anna Ocińska. Cieszymy się, że realizując program możemy pomóc kobietom poddanym chemioterapii.

W imieniu Fundacji Rak‘n’Roll dziękujemy wszystkim darczyńcom a osoby chętne zapraszamy do udziału w ww. projekcie. Strzyżenia wykonują adepci klas fryzjerskich pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych p. Mileny Przybylskiej. Koordynatorem akcji w ZST jest Emilia Marucha. Metamorfozy dla „Daj Włos!” możliwe są po wcześniejszym umówieniu - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.