Kolejne uczennice z Zespołu Szkół Technicznych w Turku przyłączyły się do akcji charytatywnej Fundacji Rak’n’ Roll -Wygraj Życie, która wspiera osoby chore onkologicznie. Adeptki fryzjerstwa, uczące się w naszej szkole, pod czujnym okiem nauczycielki przedmiotów fryzjerskich - pani Mileny Przybylskiej, poddały się strzyżeniu włosów, które będą wykorzystane do produkcji peruk dla osób w trakcie terapii nowotworowej. Tym razem swoją dobrą energią podzieliły się: Antonina Mendak, Agnieszka Olas, Oliwia Ostrowska, Zuzanna Ostrowska, Sandra Trocha oraz Roksana Michalak. Dziewczęta z radością wzięły udział w projekcie "Daj Włos!”, aby w ten sposób wspomóc kobiety chore na raka.

Wcześniej do akcji przyłączyli się także: Dominika Pańczyk, Seweryn Świerczyński, Natalia Loch, Karolina Stępińska, Anna Marucha, Milena Przybylska, Gabriela Ruszczyńska, Marta Gozdalik, Dominika Wróblewska, Nikola Ciesielska, Beata Jerzak, Wiktoria Walkowska, Małgorzata Zając, Milena Wojtczak, Wiktoria Kazimierska, Daria Przybył, Zuzanna Stolarek oraz Nikola Wojciechowska.

Wszystkie osoby chcące pomóc, zapraszamy do udziału w projekcie „Daj Włos!”. Minimalna długość włosów, jakie można przekazać to 25 cm.  Inicjatorem i koordynatorem akcji w ZST jest p. Emilia Marucha ( kontakt: e. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).