Form i sposobów pomagania jest wiele. Poprzez akcję charytatywną "Daj Włos!" sukcesywnie działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Z dumą informujemy, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak’n’Roll – „Wygraj życie!” realizowanej przy naszej współpracy. Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały: Anna Pacholska, Justyna Kaźmierczak, Justyna Tomaszewska, Zuzanna Gołdyn oraz Zosia Golczyńska. Dziękujemy!

Akcję wspierały: Mobilne Usługi Fryzjerskie Justyna Janiak Tomaszewska, p. Ewelina Rybicka oraz p. Milena Przybylska.

Zachęcamy do udziału w projekcie. Koordynatorem w ZST Turek jest p. Emilia Marucha (wizyta/ usługa strzyżenia możliwa po wcześniejszym umówieniu, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).