Profilaktyka a Ty

W dniu 20.10.2015 r. w ZST odbyło się spotkanie profilaktyczne dla młodzieży, w którym wzięli udział: Komendant Powiatowy Policji w Turku - inspektor Grzegorz Gibaszek oraz sierżant KPP w Turku - Łukasz Bazela.
Podczas spotkania młodszy aspirant Komendy Powiatowej Policji w Turku – Krzysztof Bukowiecki wygłosił wykład na temat profilaktyki uzależnień, ze szczególnym uwzględnieniem szkodliwości zażywania dopalaczy. Prelegent zaprezentował także cel powstania i funkcjonowania turkowskiej grupy PaT, promującej wśród młodzieży modę na życie bez uzależnień. Spektakl w wykonaniu ww. grupy, który obejrzeli uczniowie klas: 4TA, 4TO, 4TL, 4TG, 4TC, 4CS i 1TG, doskonale wpisał się w tematykę uzależnień od dopalaczy i wzbudził olbrzymie zainteresowanie.

Wtorkowe spotkanie otworzyło cykl spotkań profilaktycznych zaplanowanych dla wszystkich uczniów ZST. Jego organizatorami byli: psycholog szkolny - Aleksandra Milczarek oraz opiekunowie grupy PaT: Agnieszka Andrzejak, Joanna Fryga i Mariola Kadrzyńska – Siwek

 
Spektakl grupy PaT Zespołu Szkół Technicznych w Turku - 20.09...

Spektakl grupy PaT Zespołu Szkół Technicznych w Turku - 20.09.2015

Posted by Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku on 23 październik 2015

Współpraca