26 października 2017 r. w Zespole Szkół Technicznych odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W turnieju dziewcząt uczestniczyły zespoły I LO w Turku, ZSR Kaczki oraz ZST Turek. Mistrzyniami powiatu po dwóch zwycięstwach zostały reprezentantki I LO, drugie miejsce zajął zespół ZSR Kaczki, trzecie miejsce przypadło zespołowi ZST Turek.

Drużynę ZST reprezentowały: Aleksandra Bąkowska, Zuzanna Grabowska, Iga Kaszyńska,  Wiktoria Kin, Marlena Kolasińska, Ewelina Kujawińska, Natalia Maciejak, Aleksandra Naguszewska, Paulina Pieszak, Karolina Sawicka, Paulina Styś, Kinga Szlucha, Patrycja Światkowska, Natalia Tomczyk, Wiktoria Unton oraz Milena Wiśniewska.

W kategorii chłopców odbył się tylko jeden mecz - sukces odniosła drużyna ZST Turek, która pokonała reprezentację ZSR Kaczki Średnie 15:5 (8-2).

Drużyna ZST grała w składzie: Jakub Baranowski, Krystian Czekalski, Bartosz Kostrzewa, Adam Krysztoforski, Szymon Majewski, Dawid Moksik, Cezary Nizołęcki, Zbigniew Nowak, Wiktor Nowicki, Kacper Przybylak, Miłosz Terpiłowski oraz Kamil Zieliński.

Wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!