Informujemy, że 23.04.2024 r. od godz. 16:00 odbędzie się spotkanie wychowawców z rodzicami. Poniżej zamieszczamy przydział sal.
PRZYDZIAŁ SAL NA SPOTKANIE Z RODZICAMI W DNIU 23.04.2024 r.
|
|
GODZINA 15.00 |
|
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Budynek/klasa |
1. |
1f |
Marzena Jarek |
A04 |
2. |
4TT |
Estera Świerk |
B109 |
3. |
1TF |
Katarzyna Rosiak |
B110 |
|
|
GODZINA 16.00 |
|
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Budynek/klasa |
1. |
1h |
Monika Matecka |
A15 |
2. |
1HC |
Anita Herman - Szulc |
B008 |
3. |
1k |
Klaudia Sobczak - Muchowska |
A13 |
4. |
1m2 |
Przemysław Witkowski |
A14 |
5. |
1ow |
Aldona Russek-Marczak |
A17 |
6. |
1TA |
Agata Jeż |
E24 |
7. |
1TE |
Julia Kończak - Wodzińska |
B201 |
8. |
1TG |
Barbara Ressel |
B206 |
9. |
1TI |
Barbara Witkowska |
B101 |
10. |
1TL |
Elżbieta Madajska |
E10 |
11. |
1TM |
Marta Mielcarska |
B208 |
12. |
1TS |
Małgorzata Skrzydlewska |
B109 |
13. |
1TT |
Edyta Staszak |
B007 |
14. |
1TZ |
Monika Stasiak |
A12 |
15. |
1w |
Agnieszka Łupina |
A04 |
16. |
2AR |
Arleta Baszkowska |
E27 |
17. |
2EB |
Sylwia Grześkowiak |
B203 |
18. |
2FC |
Anna Dzikowska |
B02 |
19. |
2fh |
Urszula Mokrowiecka |
A005 |
20. |
2HZ |
Milena Walisiak |
B202 |
21. |
2k |
Jolanta Roszkowska |
A26 |
22. |
2TG |
Piotr Bińkowski |
B002 |
23. |
2TI |
Magdalena Raźna |
B001 |
24. |
2TL |
Jolanta Rossa |
E25 |
25. |
2TM |
Małgorzat Robak |
B207 |
26. |
2TS |
Tomasz Szczap |
E36 |
27. |
2TT |
Urszula Kujawiak |
A16 |
28. |
3AR |
Agata Buchali |
E20 |
29. |
3CM |
Marzena Błaszczyk |
B110 |
30. |
3ET |
Marcin Kasprzak |
B05 |
31. |
3fw |
Edyta Panfil |
A23 |
32. |
3hw |
Mariola Kadrzyńska - Siwek |
A24 |
33. |
3HZ |
Marzena Maćków |
A006a |
34. |
3kw |
Adela Surdyga |
A06 |
35. |
3LF |
Wioletta Naglewska |
E23 |
36. |
3mo |
Rafał Szewczyk |
A006 |
37. |
3mw |
Joanna Suleja |
A25 |
38. |
3TI |
Sławomir Lipiński |
B102 |
39. |
3TL |
Marcin Kaniecki |
E34 |
40. |
4CA |
Andrzej Adamiak |
E06 |
41. |
4EF |
Lidia Rabczewska |
B107 |
42. |
4HZ |
Beata Choinacka |
A08 |
43. |
4RM |
Magdalena Gonczarewicz |
E31 |
44. |
4TG |
Magdalena Kliszewicz |
B205 |
45. |
4TI |
Monika Stefanowska |
A22 |
46. |
4TL |
Małgorzata Szymańska |
E37 |
|
|
GODZINA 17.00 |
|
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Budynek/klasa |
1. |
1m |
Łukasz Szymański |
A06 |
2. |
2m |
Janusz Woźniak |
A08 |
3. |
2m1 |
Janusz Modrzejewski |
A04 |
4. |
2s |
Anna Sobolewska |
A14 |
5. |
2w1 |
Michał Szymański |
A13 |
6. |
2w2 |
Niżałowska Magdalena |
A12 |
7. |
2f |
Emilia Marucha |
B109 |
8. |
3TG |
Renata Derdzińska |
B110 |