,,Nic nie może przecież wiecznie trwać...", wakacje też muszą się kiedyś skończyć. W poniedziałek 02.09.2013 r. o godzinie 9.00 rozpoczął się nowy rok szkolny. Smutek wywołany końcem letniej kanikuły potwierdziła deszczowa aura. Z tego powodu uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego odbyło się na sali gimnastycznej. Byli na nim obecni zaproszeni goście oraz 482 uczniów klas pierwszych. Inaugurację uświetnili swoją obecnością: wicestarosta turecki - Władysław Karski, reprezentujący Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie - mjr dr inż. Paweł Madejczyk oraz pani Anna Szymaniak z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Dyrektor ZST życzył uczniom,aby nowy rok szkolny owocował w same sukcesy a nauka była przyjemnością.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

{morfeo 39}

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook’u