Polish English German

Wywiadówka - 22.01.2020 r.

Informujemy, że 22.01.2020 r. od godz. 16:00 odbędzie się spotkanie wychowawców klas z rodzicami.
Poniżej zamieszczamy przydział sal.

 

 

GODZINA 16.00

Lp.

Klasa

Wychowawca

Budynek/klasa

1.     

4EB

B. Chojnacka

B/102

2.     

4GO

A.Andrzejak

A/23

3.     

4IC

J. Modrzejewski

A/005

4.     

4TA

A. Herman - Szulc

E/24

5.     

4TF

M. Szymańska

B/107

6.     

4TI

M. Kliszewicz

B/110

7.     

4TL

A. Baszkowska

A/12

8.     

4TM

E. Łączna

E/34

9.     

4TS

A.Buchali

E/35

10.                       

4TT

E. Świerk

A/26

11.                       

4TŻ

M. Wincenciak

A/006a

12.                       

3LH

A. Surdyga

B/206

13.                       

3RT

S. Lipiński

A/04

14.                       

3TA

M. Pietrzak

E/33

15.                       

3TI

M. Kadrzyńska-Siwek

E/23

16.                       

3TL

J. Rossa

E/27

17.                       

3TM

B. Witkowska

B/101

18.                       

3TT

M. Kasprzak

B/05

19.                       

3EC

K. Rosiak

A/08

20.                       

3FZ

W. Naglewska

B/201

21.                       

3w1

A. Sobolewska

A/15

22.                       

3m1

W. Szymański

A/17

23.                       

3sa

M. Kukulska

E/31

24.                       

3km1

U. Mokrowiecka

A/16

25.                       

3hf

A. Łupina

A/006

26.                       

2TI

R. Kowarsz - Mrukowska

B/205

27.                       

2TL

M. Stasiak

A/14

28.                       

2FZ

A.Dzikowska

D/3

29.                       

2EB

I. Pecyna

B/202

30.                       

2LH

M. Robak - Pabiańska

B/007

31.                       

2TM

M. Raźna

D/5

32.                       

2TG

A. Stefanowska

B/109

33.                       

2f

E. Marucha

D/1

34.                       

1BM

B. Ressel

A/13

35.                       

1ET

J. Jasiak

B/203

36.                       

1LZ

M. Skrzydlewska

E/36

37.                       

1TA

A. Jeż

E/26

38.                       

1TI

M. Mielcarska

B/208

39.                       

1TL

E. Madajska

E/25

40.                       

1TLp

M. Lis

E/37

41.                       

1TMp

W. Jasiak

B/207

42.                       

1CAp

A. Nowakowska - Siepka

E/06

43.                       

1ETp

P. Piętka

B/04

44.                       

1HZp

M. Błaszczyk

A/25

45.                       

1TIp

R. Borkowski

A/22

46.                       

1fp

B. Moszczyńska

D/2

47.                       

1kop

M. Kwaśniak

A/24

48.                       

1m

J. Roszkowska

A/06

49.                       

1w

I.Mielczarek

B/008

GODZINA 17.00

Lp.

Klasa

Wychowawca

Budynek/klasa

1.     

2TT

U. Kujawiak

B/107

2.     

2CA

T. Szczap

B/205

3.     

2hw

B. Chojnacka

B/102

4.     

2o

B. Ressel

A/13

5.     

2m

A. Sobolewska

A/15

6.     

2ks

E. Panfil

B/109

7.     

1TH

M. Stasiak

A/14

8.     

1FG

B. Witkowska

B/101

9.     

1TGp

W. Szymański

A/17

10.                       

1mp

M. Brzustowicz

A/16

11.                       

1wp

J. Woźniak

A/12

12.                       

1hsp

M. Szymański

B/206

13.                       

1h

T. Górska

B/207

14.                       

1so

L. Nowakowski

B/208

15.                       

1kf

M. Ptaszyńska

B/110

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca