Oddziały
Nauczyciele

A.Adamiak (Ai)

W.Adamiak (Ad)

A.Andrzejak (AA)

M.Bajzert (Bj)

A.Baszkowska (AB)

P.Bińkowski (Pb)

D.Biskup (BD)

M.Błaszczyk (Bł)

R.Borkowski (RB)

A.Buchali (Bu)

B.Chojnacka (BC)

E.Cytrowska (EC)

R.Derdzińska (JN)

J.Dewicki (JD)

A.Dzikowska (Dz)

I.Felisiak-Klecha (IF)

J.Gomoliszewski (JG)

A.Gomółka (AG)

J.Gomułka-Kałużna (GŁ)

M.Gonczarewicz (GM)

E.Górska (EG)

T.Górska (GT)

E.Grzelak (GE)

G.Grzelak (GG)

S.Grześkowiak (SG)

M.Guziak (Gk)

A.Herman-Szulc (HS)

J.Idzior (Id)

E.Ignasiak (EI)

A.Jakomulska (_J)

M.Jarek (Gf)

J.Jasiak (JJ)

W.Jasiak (WJ)

S.Jaśkiewicz (SJ)

R.Jesiołowska (Jo)

A.Jeż (JA)

A.Jeżak Komorska (AJ)

R.Jędraszczyk (RJ)

M.Kadrzyńska-Siwek (Kd)

M.Kaniecki (KC)

M.Kasprzak (wK)

M.Kliszewicz (MG)

M.Kominiarczyk (Ma)

K.Konieczny (kk)

J.Kończak-Wodzińska (Ko)

P.Kowalski (Ks)

R.Kowarsz-Mrukowska (RK)

J.Krauze (JK)

M.Krauze (Kr)

E.Kruszyna (KE)

M.Kujawa (Kj)

U.Kujawiak (UK)

A.Kurzawa (Ka)

D.Kusz (DK)

M.Kwaśniak (MK)

J.Leman-Sochacka (JL)

S.Lipiński (LS)

M.Lis (Li)

K.Łajdecka (La)

J.Ławrynian (lj)

M.Ławrynian (MŁ)

E.Łączna (EŁ)

A.Łupina (AŁ)

M.Maćków (MM)

E.Madajska (Et)

E.Marucha (ME)

M.Matecka (Mt)

A.Michalak (Mj)

M.Mielcarska (Mi)

I.Mielczarek (IM)

A.Milczarek (AM)

J.Modrzejewski (JM)

U.Mokrowiecka (UM)

B.Moszczyńska (Be)

K.Motała (Mo)

W.Naglewska (Na)

M.Niżałowska (Ni)

A.Nowakowska - Siepka (AN)

L.Nowakowski (LN)

R.Olejarczuk (Ol)

E.Panfil (PE)

A.Pawlic (PL)

A.Piaskowska (AP)

T.Piąstka (Pi)

M.Piątkowska (Pą)

M.Pietrzak (PM)

P.Piętka (PP)

R.Prusinowski (RP)

M.Przybylska (PR)

M.Ptaszyńska (MP)

L.Rabczewska (RL)

M.Raźna (RM)

B.Ressel (BR)

M.Robak-Pabiańska (MR)

I.Rosiak (IR)

K.Rosiak (RI)

A.Rossa (RA)

J.Rossa (Ro)

J.Roszkowska (JR)

A.Russek-Marczak (Ru)

S.Rybiński (SR)

M.Sęk (MS)

M.Skrzydlewska (SD)

K.Sobczak (HI)

A.Sobolewska (So)

M.Stasiak (St)

E.Staszak (ES)

M.Stefanowska (SM)

A.Stefanowska (Gu)

M.Stodzierz (SI)

J.Suleja (SU)

A.Surdyga (AS)

K.Sylwestrzak (KU)

T.Szczap (TS)

R.Szewczyk (RS)

M.Szymańska (MD)

Ł.Szymański (MH)

M.Szymański (SZ)

W.Szymański (SW)

Z.Szymański (ZS)

L.Śmietana (Le)

E.Świerk (EŚ)

M.Tomaszak (TZ)

J.Tomaszewska (to)

A.Tutaj (AT)

M.Walisiak (Wa)

M.Wesołek (WM)

I.Wieczorek (IW)

M.Wincenciak (MW)

B.Witkowska (BW)

P.Witkowski (WP)

K.Włodarczyk (WŁ)

J.Woźniak (JW)

A.Zielińska (ZE)

D.Ziemniak (Zi)

M.Ziółkowska (MZ)

Sale

A005 pracownia mechaniczna

A006 pracownia gastronomiczna

A006a pracownia obsługi klienta

Agastro pracownia gastronomiczna

A06 sala edb, sala języków obcych

A08 pracownia fizyki

A12 pracownia matematyki

A13 ogólnodostępna

A14 sala języka polskiego

A15 sala religii

B206 sala religii

A16 sala historii

A17 sala językowa

A22 pracownia informatyczna / jezyki obce

A23 sala języka polskiego

A24 sala mechaniczna

A25 sala bologii

A26 pracownia geografii

AMCI multimedialne centrum informacji

A11 pracownia informatyczna

A21 pracownia informatyczna

B002 pracownia grafiki i poligrafii cyfrowej

B003 pracownia informatyczna

B08a pracownia informatyczna

B02 pracownia grafiki i poligrafii cyfrowej

B04 pracownia teleinformatyczna

B05 pracownia informatyczna

C15 pracownia informatyczna

B001 klasopracownia ogólna

B007 klasopracownia języków obcych

B008 klasopracownia języków obcych

B009 klasopracownia językowa

B101 sala języka polskiego

B205 klasopracownia języka polskiego

B102 sala historyczna

B107 pracownia chemiczna

B109 klasopracownia języków obcych

A04 sala matematyczna

B110 klasopracownia matematyki

B207 pracownia matematyczna

B208 pracownia matematyczna

B201 pracownia elektryczna / elektroniczna

B202 pracownia elektryczna / elektroniczna

B203 pracownia elektryczna / elektroniczna

C03 pracownia samochodowa

C04 zajęcia praktyczne

C010 zaj. praktyczne

C011 zajęcia praktyczne

C08 pracownia mertologiczna

C013 pracownia CNC

C014 pracownia DMG

C015 mechatroniczna

C16 klasopracownia językowa

Csa sala audytoryjna

D1 pracownia fryzjerska

D2 pracownia teleinformatyczna

D3 sala przedmiotów ogólnych

D4 klasopracownia mechatroniki

D5 pracywnia fryzjerska

E06 klasopracownia matematyki

E10 klasopracownia języków obcych

E20 klasopracownia języków obcych

E21 klasopracownia języków obcych

E22 klasopracownia języów obcych

E23 pracownia odzieżowa

E25 sala katechetyczna

E24 pracownia informatyczno - ekonomiczna

E26 pracownia informatyczno - logistyczna

E27 klasopracownia j. polskiego

E31 pracownia geograficzna

E33 pracownia ekonomiczno - informatyczna

E34 pracownia fizyczna

E35 pracownia matematyczna

E36 sala przedmiotów ogólnych

E37 klasopracownia j. polskiego

Asg1 wf

Asg2 wf

Asg3 wf

Asg4 wf

Asi wf

Asm wf

Asm1 wf

Dh1 wf

Dh2 wf

Dh3 wf

Dh4 wf

DFi wf

orlik_1 wf

orlik_2 wf

orlik_3 wf

Bśw ogólnodostepna