Polish English German

Działania Godne Uwagi ! 

20 listopada w Urzędzie Miasta Poznania miało miejsce podsumowanie konkursu „Działania Godne Uwagi”, którego celem jest upowszechnienie inicjatyw realizowanych przez wielkopolskie podmioty ekonomii społecznej oraz grupy nieformalne na rzecz mieszkańców Wielkopolski. Akcja organizowana jest cyklicznie przez  niezależne Stowarzyszenie Centrum PISOP (nazwa PISOP jest skrótem słów: Poradnictwo, Informacje, Szkolenia Organizacji Pozarządowych).

W konkursie  naszą szkolę reprezentowało Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZST (przedstawiciel – p. Emilia Marucha), spotykając się z przychylnością kapituły konkursu oraz uznaniem internautów biorących udział w głosowaniu.

Galę urozmaiciły m. in. warsztaty „Coaching jako specyficzna forma dialogu i wsparcia liderów lokalnych”, prezentacja pt. "Pokaż mi swój świat, czyli po co i jak odkrywać potrzeby, możliwości i potencjał mieszkańców mojej dzielnicy na przykładzie programu CIL" oraz niezwykle ekspresyjne wystąpienie p. Iwony Guzowskiej - wielokrotnej mistrzyni świata w kick-boxingu, pierwszej Polki, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym

Warto nadmienić, że Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZST prowadzi szereg akcji charytatywnych. W ramach działań statutowych aktywnie wspiera proces edukacyjny, przyczyniając się do podnoszenia jakości pracy szkoły. W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

Współpraca