Wyniki wyborów do Rady SU

W skład Rady Samorządu Uczniowskiego weszli następujący uczniowie:

GLAPA JAKUB   -   2TL   BŁASZCZYK KINGA   -   1TI  
WŁODARCZYK DOMINIK   -   1w   FILIPIAK WERONIKA   -   1TA  
GÓLCZYŃSKI ARKADIUSZ   -   1TM   ZELENT ANDŻELIKA   -   1f  
KUDANOWSKA PAULINA   -   2LC   MIKOSIK KONRAD   -   1m  
DYGAS NIKOLA   -   1f    

Pamiętamy o Wincentym Milewskim

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Chłopaka

30 września 2015r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Podczas długiej przerwy przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego częstowały kolegów i nauczycieli smacznymi jabłkami w ramach akcji: „Jabłko dla Adama”. W akcji wzięły udział: Roksana Pawlic 2TM, Klaudia Konciak 2TO, Marta Kołodziejczyk 3TO, Nikola Badowska 3TO,  Klaudia Naguszewska 3TS, Weronika Majcherek 3TS,  Daria Orłowska 3TS,  Anita Zagozda 3TS. Jabłka ufundowała Rada Rodziców ZST.

Ślubowanie klas I

24 września 2015r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I w ZST. Część oficjalną poprowadzili: Klaudia Naguszewska i Mateusz Jabłoński z kl. 3TS. Część artystyczną rozpoczął konkurs dla klas pierwszych Pt.: „Dobry start w ZST”. Wśród konkurencji przygotowanych przez starsze koleżanki znalazły się takie zadania jak: ustawianie się parami, rozpoznawanie cytatów ze szkolnych lektur, zagadki logiczne oraz rzucanie papierowym samolotem do celu i dmuchanie balonika na czas. Tę część uroczystości poprowadziły Aleksandra Andrzejak kl. 2TF, Daria Orłowska kl. 3TS oraz Eliza Kuśmirek kl. 2TF. Na zakończenie uroczystości wystąpił szkolny zespół muzyczny „Alteracja” w składzie: Sylwia Kostrzewa 2TT, Bartosz Gronostaj 2TM, Dawid Lancman 2TM, Maciej Durczyński 3GH, Albert Milewski 3TI, Mateusz Matusiak 1TT.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016