Fantastyczna atmosfera, przyjacielskie relacje oraz ogrom dobrej energii! Tak podsumowany został II Ogólnopolski Zlot PaTPORTÓW, podczas którego nie zabrakło reprezentacji Powiatu Tureckiego. W największej tegorocznej akcji edukacyjno-profilaktycznej w Wielkopolsce, która odbyła w dniach 14-15 maja 2016 roku w Wolsztynie, wzięło udział ponad 600 PaTowiczów z całej Polski. Podczas uroczystej Gali Zlotu oficjalną nominację oraz statuetkę Zlotu otrzymał PaTPORT grupy z Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Turku.

Przesłaniem wydarzenia było jak zawsze utrwalanie wśród młodzieży przekonania, że najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO! II Ogólnopolski Zlot PaTPORTÓW był również świetną okazją do inauguracji oficjalnego fanpage programu PaT na facebooku. www.facebook.com/PROFILAKTYKAaTY.

Na zakończenie Gali tradycyjnie nie mogło również zabraknąć belgijki oraz hip-hopowego „wygłupiaczka”.

PaTowiczom gorąco gratulujemy!