Kolejna osoba przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji ,,Rak‘n’Roll - Wygraj życie!”. Swoje długie włosy, w szlachetnym celu, oddała p. Bogumiła Matuszak. Strzyżenie wykonała uczennica kl. 3 BSIS - Jagoda Jaskóła. Przypominamy, że ponad 100 osób poddało się już tej osobliwej metamorfozie w naszej pracowni fryzjerskiej. W imieniu Fundacji Rak‘n’Roll dziękujemy wszystkim darczyńcom a osoby chętne, zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do udziału w projekcie. Warto nadmienić, że strzyżenia wykonują uczennice klas fryzjerskich technikum i BSIS, a długość włosów musi wynosić minimum 35 cm.

Koordynatorem akcji w ZST jest Emilia Marucha. Metamorfozy dla „Daj Włos!” możliwe są w nadchodzącym roku szkolnym 2024/2025 po wcześniejszym umówieniu - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.