Ostatnie tygodnie przed maturą są zazwyczaj okresem gorączkowych przygotowań i powtórek. W dniu 13 kwietnia  2022 roku tegoroczni maturzyści  z Zespołu Szkół Technicznych w Turku mieli możliwość udziału w zorganizowanym specjalnie dla nich konkursie online: Czy znasz lektury?  Czwartoklasiści, przygotowujący się do czekającego ich już niebawem egzaminu dojrzałości, mieli szansę sprawdzić swoją znajomość obowiązkowych lektur szkolnych.

Organizatorzy przygotowali zadania, które nie tylko sprawdzały znajomość treści lektur, ale również dawały możliwość utrwalenia wiedzy oraz oceny swoich wiadomości i umiejętności.

Oto zwycięzcy rywalizacji:

I miejsce - Paulina Piasecka (kl.  4TL)

II miejsce –Wiktor Arent (kl. 4LH)

III miejsce – Sandra Wszędybył (kl. 4LH)

Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Fabiański (kl. 4EB), Julia Gadomska (kl. 4TG) i Piotr Klimek (kl. 4 LH).

Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje, a wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie!

Organizatorzy konkursu: Edyta Panfil, Ewelina Ignasiak.