Polish English German

Zajęcia pozalekcyjne

PROPONOWANY RODZAJ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH Z UCZNIAMI REALIZOWANY ZGODNIE Z ICH POTRZEBAMI I ZAINTERESOWANIAMI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
KOMISJA: JĘZYK POLSKI
L.P IMIĘ I NAZWISKO ILOŚĆ RODZAJ ZAJĘĆ SALA BUDYNEK DZIEŃ GODZINA
1 AGNIESZKA ANDRZEJAK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE WG POTRZEB
2 BEATA CHOJNACKA   1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE ŚWIETLICA       A                PIĄTEK            11.40
3 MAŁGORZATA KWAŚNIAK 1 FAKULTETY - 4TT 101 B CZWARTEK 15.15
4 IWONA MIELCZAREK NIE PROWADZI
5 ANNA SOBOLEWSKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE ŚWIETLICA B CZWARTEK 10.45
6 MONIKA STASIAK 1 FAKULTETY-4TG,4MP,4TE W TERMINACH UZGODNIONYCH Z UCZNIAMI
7 BARBARA WITKOWSKA 1 FAKULTETY-4TI,4TM   B ŚRODA 13.35
8 RENATA KOWARSZ-MRUKOWSKA 1 FAKULTETU-4TA 205 B PIĄTEK 14.30
9 EDYTA PANFIL 1 FAKULTETY-4FO,4TL,4TZ W TERMINACH UZGODNIONYCH Z UCZNIAMI
KOMISJA: JĘZYK ANGIELSKI
1 AGATA BUCHALI 1 FAKULTETY KL.4 110 B PONIEDZIAŁEK 14.20
2 SYLWIA GRZEŚKOWIAK 1 FAKULTETY KL.4        
3 MAGDALENA KRAUZE NIE PROWADZI
4 WIOLETTA NAGLEWSKA 1 ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW MAJĄCYCH TRUDNOŚCI W NAUCE 005 B WTOREK 9.40
5 AGATA JEŻAK-KOMORSKA NIE PROWADZI
6 MARTA PIĄTKOWSKA 1 FAKULTETY KL.4 101 B PONIEDZIAŁEK 14.25
7 MAGDALENA RAŹNA NIE PROWADZI
8 KATARZYNA SYLWESTRZAK 1 FAKULTETY KL.4 20 E PONIEDZIAŁEK 14.25
9 AGATA NOWAKOWSKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 23 E PIĄTEK 8.00
10 ŁUKASZ KOT 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 006 B WTOREK 15.30
KOMISJA: JĘZYK NIEMIECKI I ROSYJSKI
1 P. MONIKA STEFANOWSKA NIE PROWADZI
2 EWA MYŚLER-PERLIŃSKA WG POTRZEB
3 MAŁGORZATA ROBAK-PABIAŃSKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE     WTOREK 12.40
4 ALDONA RUSEK-MARCZAK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE SZKOŁA BRANŻOWA KL. 2 I 3     ŚRODA 13.35
5 MAGDALENA KLISZEWICZ WG POTRZEB
6 MARTA RYCZYŃSKA NIE PROWADZI
7 MARTA WINCENCIAK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE   A CZWARTEK 15.15
8 SKRZYDLEWSKA MAŁGORZATA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE KL I 110 B WTOREK 15.10
KOMISJA: MATEMATYKA
1 P. WITOLD JASIAK 1 FAKULTETY KL.4 207 B CZWARTEK 14.25
2 ARLETA BASZKOWSKA 1 FAKULTETY KL.4 AULA C PIĄTEK 13.35
3 MARTA MIELCARSKA 1 FAKULTETY KL.4 101 B PONIEDZIAŁEK 14.20
4 IZABELA PECYNA 1 FAKULTETY KL.4 26 A WTOREK 8.55
5 KUJAWIAK URSZULA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 04 A CZWARTEK 8.00
6 MAŁGORZATA ZIÓŁKOWSKA NIE PROWADZI
KOMISJA: FIZYKA, CHEMIA, BIOLOGIA
1 P. MAŁGORZATA SZYMAŃSKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 107 B PONIEDZIAŁEK 15.10
2 MARZENA BŁASZCZYK 1 FAKULTETY 25 A CZWARTEK 15.10
3 EWA ŁĄCZNA 1 FAKULTETY 34 E CZWARTEK 14.25
4 ROSIAK KATARZYNA 01.sty ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE W TERMINACH UZGODNIONYCH Z UCZNIAMI
KOMISJA: HISTORIA,WOS,GEOGRAFIA
1 P. MARZANNA BRZUSTOWICZ 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 16 A PONIEDZIAŁEK 10.45
2 ADELA SURDYGA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 201 B PONIEDZIAŁEK 14.25
3 MONIKA KUKULSKA 1 koło naukowe 31 E DOSTOSOWANIE DO PLANU
4 PAWEŁ OGRODOWCZYK NIE PROWADZI
5 MARIA PTASZYŃSKA NIE PROWADZI
6 ESTERA ŚWIERK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE KL2 W TERMINACH UZGODNIONYCH Z UCZNIAMI
7 BARBARA RESSEL 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 102 B CZWARTEK 15.10
KOMISJA: PRZEDMIOTY EKONOMICZNE I LOGISTYCZNE
1 ELŻBIETA CYTROWSKA 1 PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU WG POTRZEB
2 ANITA HERMAN-SZULC 1 FAKULTETY, ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE WG POTRZEB
3 ELŻBIETA KRUSZYNA 1 FAKULTETY 1 CA 201 B ŚRODA 15.15
4 TOMASZ SZCZAP 1 PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU WG POTRZEB
5 ALEKSANDRA PIASKOWSKA 1 WG POTRZEB
6 MARIOLA KADRZYŃSKA-SIWEK 1 FAKULTETY 202 B ŚRODA 15.15
7 MAŁGORZATA PIETRZAK 1 FAKULTETY AMCI A ŚRODA 8.00
8 AGATA JEŻ 1 FAKULTETY 06 E WTOREK 14.25
9 ALICJA KOLENDA NIE PROWADZI
10 MILENA GRZELAK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 08/13 C WTOREK 11.40
11 MARCIN KANIECKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 06 E CZWARTEK 9.00
KOMISJA: PRZEDMIOTY GASTRONOMICZNE
1 P. ILONA WIECZOREK 1 FAKULTETY 13 C    
2 MARZENA MAĆKÓW 1 FAKULTETY 006 A    
3 KAROLINA ŁAJDECKA 1 FAKULTETY 006 A PONIEDZIAŁEK 15.15
KOMISJA: PRZEDMIOTY ELEKTYCZNO-ELEKTRONICZNE
1 P. JERZY GOMOLISZEWSKI 1 KOŁO NAUKOWE STUDIO  B ŚRODA 13,3
2 ZBIGNIEW SZYMAŃSKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 3EB 015 C CZWARTEK 14.25
3 WALDEMAR RZĄSA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 3EB 007 B CZWARTEK 15.15
KOMISJA: PRZEDMIOTY MECHANICZNO-MECHATRONICZNE
1 RYSZARD OLEJARCZUK NIE PROWADZI
2 ROMUALD PRUSINOWSKI 1 KOŁO ZAINTERESOWAŃ 03 C WTOREK 15.15
3 MAREK WESOŁEK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 4 C PONIEDZIAŁEK 15.15
4 PAWEŁ DRZEWIECKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 015 C   15.15
KOMISJA: PRZEDMIOTY INFORMATYCZNE
1 PAWEŁ PIĘTKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 04 B WTOREK 11.45
2 JANUSZ DEWICKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 11 A PONIEDZIAŁEK 14.25
3 RENATA JĘDRASZCZYK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 002 B WTOREK 12.40
4 MARCIN KASPRZAK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 05 B PONIEDZIAŁEK 12.30
5 MARIUSZ KOMINIARCZYK 1/2 TYG KOŁO ZAINTERESOWAŃ 02 B PONIEDZIAŁEK 15.15
6 KRZYSZTOF KONIECZNY 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 21 A PONIEDZIAŁEK 15.15
7 KRYSTIAN MOTAŁA 1 ROBOTYKA 003 B CZWARTEK 14.20
8 ANNA STEFANOWSKA NIE PROWADZI
9 RAFAŁ BORKOWSKI 1/2 TYG ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 22 A PONIEDZIAŁEK 15.15
KOMISJA: PRZEDMIOTY FRYZJERSKIE I ODZIEŻOWE
1 P. EMILIA MARUCHA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE 1 D PIĄTEK 15.15
2 ANNA DZIKOWSKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE 1 D PONIEDZIAŁEK 15.15
3 EDYTA PIOTROWSKA WG POTRZEB  
4 MILENA PRZYBYLSKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE 1 D WTOREK 14.30
KOMISJA: WYCHOWANIE FIZYCZNE/EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 P. ADAM GOMÓŁKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE SALA GIMN A WTOREK 15.10
2 TERESA GÓRSKA NIE PROWADZI
3 SŁAWOMIR LIPIŃSKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE SALA GIMN A CZWARTEK 15.15
4 AGNIESZKA ŁUPINA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE SALA GIMN D CZWARTEK 14.30
5 JANUSZ MODRZEJEWSKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE SALA GIMN A WTOREK 18.00
6 URSZULA MOKROWIECKA 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE SALA GIMN A WTOREK 15.15
7 LESZEK NOWAKOWSKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE WG POTRZEB
8 JOLANTA ROSZKOWSKA NIE PROWADZI
9 EDYTA STASZAK NIE PROWADZI
10 RAFAŁ SZEWCZYK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE HALA D PIĄTEK  
11 WOJCIECH SZYMAŃSKI 1 WG POTRZEB
12 MICHAŁ  SZYMAŃSKI 1 WG POTRZEB
13 PRZEMYSŁAW WITKOWSKI 1 ZAJĘCIA WYRÓWNANWCZE HALA D PIĄTEK 17.30
14 JANUSZ WOŹNIAK NIE PROWADZI
KOMISJA: ZAJĘCIA PRAKTYCZNE
1 JAN KRAUZE 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE PLAC B PONIEDZIAŁEK 15.10
2 EMIL GRZELAK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 013 C PONIEDZIAŁEK 15.10
3 GRZEGORZ GRZELAK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 013 C PONIEDZIAŁEK 15.10
4 MAREK SĘK 1 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 012 C WTOREK 12.00
KOMISJA: BIBLIOTEKA
1  ANNA JAKOMULSKA 1 AKTYW BIBLIOTECZNY BIBLIOTEKA A ŚRODA 14.00
2 JULITA LEMAN 1 AKTYW BIBLIOTECZNY BIBLIOTEKA A ŚRODA 8.30
KOMISJA: RELIGIA
1 P. JOLANTA IDZIOR NIE PROWADZI
2 MAŁGORZATA GUZIAK NIE PROWADZI
3 BEATA IGNASZAK NIE PROWADZI
4 MARTA WINCENCIAK NIE PROWADZI
KOMISJA: ŚWIETLICA
1 JOANNA TOMASZEWSKA NIE PROWADZI
2 BEATA MOSZCZYŃSKA NIE PROWADZI
KOMISJA: PEDAGOG/PSYCHOLOG
1 ALEKSANDRA MILCZAREK ZAJĘCIA PSYCHOEDUKACYJNE 01 A TERMINY ZMIENNE
2 IZABELA CYTROWSKA NIE PROWADZI

Współpraca